For BOE 15.6" LED LCD Screen NV156FHM-N31 NV156FHM N31 1920x1080 FHD Display eDP 30pin IPS Matte Replacement
sku: 32898207673
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Laptop |
| Brand Name: | BATEL XIEHEAE |
| Compatible Brand: | Universal Screen |
| Component Type: | Laptop screen |
| Condition: | New, Grade A++ |
| Connector Type: | 30 Pins |
| Lamp Type: | LED |
| Model Number: | NV156FHM-N31 LED Display |
| Packing: | Strong Box & Bubble pack |
| Resolution: | 1920X1080 |
| Size: | 15.6 Inch |
| Surface: | Matte |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
100% NEW 9800mAh 14.4V 6.5Ah li-ion Battery Vacuum Cleaner accessories for xiaomi mi robot Robotics cleaner roborock S50 S51 T4
aliexpress.com
aliexpress.com
Gloves for Cleaning Bite Resistant Anti-bite Pet Dog Playing Proof Hand Protective Cover
Kande 10 шт. 608RS ABEC-5 P5 608 2RS Z3V3 6082RS миниатюрный шариковый подшипник 8x22x7 мм 608 608-RS 608 RS для фрезерного станка шкив
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Балансирующее зарядное устройство SkyRC D100 V2, устройство переменного/постоянного тока с мощностью 100 Вт, 10 А, 5 А, зарядное устройство для NiMH/LiPo ...
Набор из 4 катушек зажигания 90048-52125 099700-0350 для Daihatsu Sirion Heart Move
Factory Custom Printing Mature Woman Brazilian Bikini Bathing Suit Swimsuit, Customized color
alibaba.com
alibaba.com
711W LED Work Light Bar 52inch 12V Spot Flood Chips Offroad 4x4 Fog Light Driving Light Lamp For Truck Boat Pack 24V