sku: 4000315009504
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | FeelElec |
| Communication rate: | 115200 bps |
| Display Size: | 2.9 Inches & Under |
| Display Type: | 3.2-inch TFT color LCD display |
| DIY Supplies: | Electrical |
| Gross Weight: | 1000g |
| Interface mode: | USB to serial interface |
| Model Number: | FY6200-50M |
| Net Weight: | 750g |
| Packing size: | 200*170*70mm |
| Size: | 150*105*30mm |
| Voltage Range: | AC100V~240V |
Original 5.0" LCD Display For Samsung Galaxy S4 GT-i9505 i9500 i9505 i337 LCD Screen Touch Digitizer Assembly For Galaxy S4 LCD