FSP500-702UH Server Power Supply 500W
Technical Details
| Application: | Server,Desktop |
| Brand Name: | Emacro |
| Input Voltage: | 100-240V 8-4A, 60-50Hz |
| Model Number: | FSP500-702UH |
| Modular: | Full Modular |
| Package: | Yes |
| PFC Type: | Active |
| PLUS Certification: | Other Certification |
| Rating Power: | 401W - 500W |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
PandaHall MIYUKI Delica Pendant Decorations, with Synthetic Turquoise Chip Beads and Natural Shell Charms, Fish, Colorful, 82mm, Pendnats...
pandahall.com
aliexpress.com
UNI-T UT61B+ UT61E+ UT61D+ Digital Multimeter Tester 22000 Counts Ammeter Voltmeter True RMS Auto Range 6000 Counts DC AC 1000V