FSP Group Inc FSP350-60EVF 9YA3500703 Server Power Supply 350W Used
sku: 32996816631
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Server |
| Brand Name: | Emacro |
| Input Voltage: | 100-240V 7-3.5A, 60-50Hz |
| Model Number: | FSP350-60EVF, 9YA3500703 |
| Modular: | Full Modular |
| Package: | Yes |
| PFC Type: | Active |
| PLUS Certification: | Other Certification |
| Rating Power: | 301W - 400W |