FPC number" MF-595-101F FPC" Replacement 10.1" Capacitive Touch Screen Digitizer Panel for 10.1 inchTablet PC
sku: 32424645996
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | Myslc |
| Compatible Brand: | Universal |
| Display Size: | 7~10 Inch |
| gmtCreate: | 1438671600 |
| Model Number: | MF-595-101F FPC |
| Product Type: | Tablet Touch Panel |
| Screen Type: | Capacitive Screen |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
dhgate.com
dhgate.com
aliexpress.com
9.7 10 11.6 12 13" 14 15 17 Laptop Anti-shock Case Bag For Dell Inspiron HP Pavilion LapBook 15.6 14 17.4 Notebook Chromebook
Shimano 105 RD R7000 SS 11 Speed Road Bicycle Rear Derailleur Short & Middle Cage Black
Diamond Full Sand Square Grinding Jade Stone Grinding Polishing 1000 Mesh / 400 Mesh
gearbest.com
1 шт., 93 мм, лабораторная количественная тарелка Петри, двойное дисковое тарелка с плоским дном, стерильная, устойчивая к высоким температурам, утолщенная глазурь
aliexpress.ru
Motorcycle Navigation Bracket GPS Bracket Expansion Pole Modification Accessories For ZONTES 703F ZT-703F