ERIKC 8200365186 1801A CR Injection Nozzle EJBR01801A Diesel Fuel Injector Assembly EJB R01801A For Delphi RENAULT CLIO MEGANE
Technical Details
| Altima-Year: | 2015 |
| Brand Name: | NoEnName_Null |
| Car Maker: | Interchangeable |
| Certificate: | CE , ISO9001 |
| For Vehicle Brands/Model: | Nissan |
| Gross Weight: | 300~350g/pc |
| is customized: | yes |
| Item: | Orignal fuel injector EJBR01801A |
| Item Length: | 27cm |
| Material Type: | High-Speed Steel |
| Nissan Model: | Altima |
| Packaging Details: | 1pcs/box |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Bee Gees For Fans T-Shirt customs plus sizes vintage clothes kawaii clothes mens funny t shirts
aliexpress.ru
aliexpress.ru
aliexpress.com
dhgate.com
dhgate.com
Женские компьютерные очки с диоптриями / Готові жіночі комп'ютерні окуляри з діоптріями
prom.ua
Неоновый краситель прямого действия DUCASTEL Subtil Color Lab Color Doses Neon 15 мл Синий
prom.ua
Новый коричневый литий-полимерный аккумулятор 3,7 В 7565121, зарядка Treasure Mobile Power Charging Core 8000 мА, литий-ионный аккумулятор A G