EMACS Zippy PSM-6600P 2001210007 Server Power Supply 600W PSU Server Computer
sku: 32962771613
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Server |
| Brand Name: | Emacro |
| Model Number: | PSM-6600P 2001210007 |
| Modular: | Non-Modular |
| Package: | Yes |
| PFC Type: | Active |
| PLUS Certification: | Other Certification |
| Rating Power: | 501W - 600W |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
Columbo - TV Shows Apron Cooking Kitchen on the wall innovative kitchen and home items Apron
aliexpress.com
12pcs/set, Wood Carving Tools, Well Preserved Steel Wood Engraving Tools Decoration Tools
temu.com
Farmhouse Fall Canvas Wall Art, White Pumpkin Still Life Painting Pictures, Rustic Farm Pumpkin Fall Leaves Wrapped , Thanksgiving Autumn Wall Print Decor 16x24in (wrapped Canvas Framed Made In Usa)
temu.com
Защитная пленка на заднюю крышку для Samsung S23+ глянцевая, гидрогелевая, 2шт., Samsung Galaxy S23+
goods.ru
dhgate.com
72*72*65 mm Cartoon Tin Box Biscuit / Tea leaf Child Gift Box Metal Customizable Square Exquisite Sundries Container Case