E61-433T17D Modbus 433MHz RF Transceiver High Speed Continuous Transmission Transmitter and Receiver 433 MHz Wireless rf Module
sku: 32808018857
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | CDSENET |
| Distance: | 1000m |
| Frequency: | 433 MHz |
| Interface: | UART |
| is customized: | yes |
| Model Number: | E61-433T17D |
| Place of Origin: | CN |
| Port Number: | 1 |
| RF connector: | Plug in |
| Size: | 21*36mm |
| Suppy Voltage: | 2.1~ 5.5V DC |
| Type: | Wireless Module |
| Working Frequency: | 433MHz |
EKLEVA 1.47 inch Mini dash cam Car Recorder HD 4K WiFi Night Vision Mirror 150-degree Wide Angle Dual Lenses Rearview Camera
aliexpress.ru
aliexpress.ru
MAKOSHARK BHS213 Fishing 12V Brushless Trolling Motor Boat Engine Electric Outboard For Sale
ifacemall Suspension Slide Pirotective Case Suitable For Ipad Pro 11 12.9in Air 4 5 10.9 10.2in 10 gen ipad Drawer With Pen Slot