Digital Clamp Meter DC AC 600V 600A Diode test Factory Direct MCH-6008A Power Clamp Meter
sku: 32988368178
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | MCH |
| Display Type: | Digital Only |
| DIY Supplies: | Electrical |
| Model Number: | MCH-6008A |
| Product name: | Digital Clamp Meter |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
GlowMarS Fitness Gym Equipment Plate Loaded Chest Exercise Integrated Trainer Shoulder Press Machine
aliexpress.ru
Neck Scarf Small Collar Wrap Cold Winter Warmer Circle Loop Scarves Man Wraps and Shawls Men's
aliexpress.ru
Аккумулятор для умных часов емкостью 58 мАч для круглых часов Pebble Time, компактный и надежный
aliexpress.com
aliexpress.com
AA08I Stainless Steel Worm Tin Bronze Worm Gear Wear 1:90 Reduction Ratio Large Reduction Ratio
2X Ultra Clear/Anti-Glare/Anti Blue-Ray Screen Protector for Lenovo ThinkBook 14 Gen 6 Gen 7/14 G6 ABP/IRL /14 G7 IML 14" 16:10
ANITA LED Wall Lamp Modern Outdoor Light Creative Sconce Waterproof Fixture For Home Corridor
manomano.es
miniinthebox.com
7PC 8mm Shank high quality Straight/Dado Router Bit Set 6,8,10,12,14,18,20mm Diameter Wood Cutting Tool
38mm 40mm 36mm For Lectron Carburetor For Husaberg 250 390 501 510 570 610 FS/FE 450 550 650 Vergaser 2T Adj Powerjet Carburador