sku: 32855594168
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Alternator frequency: | 50 Hz / 60Hz |
| Alternator Input Range: | 15V - 360 V AC (ph-N) |
| Brand Name: | LIXiSE |
| C.T. Secondary: | 5A Rated |
| Guarantee: | one year |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | LXC6120E |
| Panel Cutout: | 186mm * 141mm |
| Phase4-Wire: | 26V - 620 V AC (ph-ph) |
| Speed sensor frequency: | 10000Hz (max) |
| Speed Sensor voltage VPP: | 2.2 - 100Vpp (Peak to peak) |
| Storage Condition: | Temperature::(-40~+85) |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
(Brand-new)1pcs/lot 100% original genuine relay:746 476-01 12VDC 10pins Automotive relay
aliexpress.com
aliexpress.com
70W DC 12V Micro-Electric Diaphragm Reflux Water Pumps Automatic Switch 6L/Min High Pressure Car Washing Spray Self Priming Pump
180W DC 18V To 12V Step Down Converter Aadpter for Makita 18V Li-ion Battery Power Wheel Inverter Buck Boost Voltage Regulator
Camellia Double Sided Printed 18mm Silk Scarf Mulberry Twill Square Women's Shawl Fashion Neckerchief Kerchief Bandana Shawl