COOLING REVOLUTION FD7015H12D DC Cooling Blower Fan 12V 4Pin PWM 75x77x15mm Fan For PC Case System Cooling Fan
sku: 32880027047
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Air Volume: | 45CFM |
| Application: | Computer Case |
| Bearing: | Two Ball Bearing |
| Brand Name: | ANCHAOPU |
| Fan Life: | 100000 hrs |
| Fan Size: | 70x70x15mm |
| Fan Speed Control: | No RPM |
| Lines: | 4 Lines |
| Model Number: | FD7015H12D |
| Noise: | 49dba |
| Package: | No |
| Power: | 3.6W |
| Power Interface: | 4PIN |
| Type: | Fan |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
PD 65W Laptop Charging Peak 85W Power Bank 60000mah Fast Charging Portable Cell Phone Mobile Charger Power Bank Large Capacity
2X Food Grade Stainless Steel Blender Blade Replacement Accessories Fit For Vorwerk Thermomix TM5
Car Emergency Stop Button Danger Alarm Switch Button for Toyota Highlander 2009-2014
Motorcycle Rearview Mirrors Mount Adapter for BMW C650GT 2012 2013 2014 2015 Left
2022 Kuka Rosary Raw Material 2 Years Resting Dry Tree Material With Intraleseed Kernels 1 Piece
10/30/50pcs Summer Armpit Sweat Pads Underarm Deodorants Stickers Disposable Anti Perspiration Patch
350W Skateboard with Wireless Remote Control for Adult Teens, 12.4MPH Top Speed, 8 Miles Max Range, 3-Speed Adjustment, Load up
Супермягкая игрушка, милая серая мышь, плюшевые куклы, модели животных, подарки, хорошее качество
aliexpress.ru
Retro Earrings Geometric Earrings For Women Drop Earring Modern Female Jewelry Marry Gift
850 Вт 3800 об/мин Электрический ручной деревообрабатывающий фрезерный станок 6,35 мм деревообрабатывающий ламинатор для столярных работ Обрезка машина для резки и резьбы электроинструмент