CC1310 433MHz SMD 1W Transmitter Wireless rf Module CDSENET E70-433T30S UART Modbus iot 433 mhz Receiver
sku: 32828268394
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Computer other |
| Brand Name: | CDSENET |
| Condition: | New |
| Interface: | UART |
| is customized: | yes |
| Model Number: | E70-433T30S |
| Place of Origin: | CN |
| Port Number: | 1 |
| RF connector: | SMD |
| Size: | 24*38.5mm |
| Suppy Voltage: | 2.6~ 5.5V DC |
| Transmitting Distance: | 6000m |
| Type: | Wireless Module |
| Working Frequency: | 433MHz |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
2 Pcs Cutting Board Chopping Small Fruit Boards Mat Home Commercial Kitchen Tool Child
aliexpress.ru
FX Sexy Lingerie Women 's Secretary Dress Cross Split Bandage Hip Skirt Seduction Passion Suit
aliexpress.com
AY Plus AYJ-J015(CE) профессиональный анализатор кожи для микроскопа для волос и кожи
aliexpress.com
Minnow artificial bait for pike Bass Perch Catfish Trout pesca 80mm High Quality fake lure Good Action Camping Bionic hard bait