CC1310 433MHz SMD 1W Transmitter Wireless rf Module CDSENET E70-433T30S UART Modbus iot 433 mhz Receiver
sku: 32828268394
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Computer other |
| Brand Name: | CDSENET |
| Condition: | New |
| Interface: | UART |
| is customized: | yes |
| Model Number: | E70-433T30S |
| Place of Origin: | CN |
| Port Number: | 1 |
| RF connector: | SMD |
| Size: | 24*38.5mm |
| Suppy Voltage: | 2.6~ 5.5V DC |
| Transmitting Distance: | 6000m |
| Type: | Wireless Module |
| Working Frequency: | 433MHz |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
Blue Vintage Hellstar Studios Sweatpants Men Women Jogger Drawstring Casual Flare Pants
aliexpress.com
dhgate.com
Новая портативная игровая консоль A30, экран 2,8 дюйма IPS HD, 4000 мА, 32 ГБ, встроенные игр, поддерживает добавление ROM для детских подарков