Technical Details
| Brand Name: | CALTSensoR |
| Cable: | 1m cable side |
| Flange: | clamping flange |
| Model Number: | CAS60R12E10PB |
| Outer Dia: | 60mm |
| output form: | parallel output |
| Output pattern: | Gray code |
| Resolution: | 12bits |
| Shaft dia: | 10mm |
pleer.ru
HDMI 2.0 Matrix 4x2 HDMI Matrix 4K 60Hz EDID Switch Switcher Splitter Dual Audio out by Optical and Stereo 3D 4K Laptop PC to TV