Brand New SDS1202CFL Dual-channel Digital Oscilloscope with 200MHz Bandwidth 1 GSa/s Real Time Sample Rate
sku: 33059631992
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Band Width: | 100-349MHz |
| Brand Name: | GRAIGAR |
| Digital Channels: | 2 |
| Display resolution: | 480 × 234 |
| Display Size: | 7 Inches & Above |
| DIY Supplies: | Electrical |
| IS Battery Demountable: | No |
| Max Waveform Capture Rate: | 100,000 wfm/s |
| Model Number: | SDS1202CFL |
| Real Time Sampling Rate: | 1GSa/S |
| Record Length: | 24 K |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
aliexpress.com
Mini Halogen Bulb T5 286 Halogen Light Bulbs 1.2 Watt 2 Pin Cluster Gauge Dash Lamp For Indicator Lights Instrument Panel 12V
aliexpress.com
B14SFolding Electric Bike, 14S-inch City Bike, 350W, Double Suspension, Super Light, 48V, 15Ah, Maximum Speed 25 Km/h
young thug star same short sleeve sp5der 555555pinkhoodie t-shirt couples in, White;black
dhgate.com
60pcs 56mm Car Wheel Center Hub Caps Car Wheel Rim Hubcap Badge Covers for Mazdas 5 6 323 626 RX8 7 MX3 MX5 Atenza Axela