Barrow TKDDCG50, 17W Series Combination Reservoirs, For Barrow 17W Pumps With Thread
sku: 32981267817
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Air Volume: | 30CFM |
| Application: | Computer Case |
| Bearing: | Fluid Bearing |
| Brand Name: | BARROW |
| Compatible CPU: | All |
| Fan Life: | 30000 hrs |
| Fan Size: | 120x120x25mm |
| Fan Speed Control: | 2500RPM |
| Heatsink Material: | Copper |
| Lines: | None |
| Model Number: | TKDDCG50 |
| Noise: | 25dBA |
| Package: | Yes |
| Power: | 1.56W |
| Power Interface: | 3PIN |
| Type: | Water Cooling |
aliexpress.com
aliexpress.ru
10 шт. OD 18-45 мм CS 5,0 мм красный VMQ Силиконовое уплотнительное кольцо пищевой класс Водонепроницаемая шайба резиновая Изолированная круглая O-образная уплотнительная прокладка проволока диаметр
aliexpress.ru
65kHz 6m Ultrasonic Proximity Sensor Ultrasonic M30 AIR Sensor For Distance Measurement
14mm Natural Different Mixed Amber Amazonite Lapis Moonstone Larimar Kyanite Charoite Agate Jade Beads Bracelet AAAAA
4.3 inch TFT Touch Screen 8GB MP3 MP4 MP5 Player FM Radio Video player Including Earphone with speaker ebook reading #5