B140XTN02.4 New 14.0" WXGA HD SLIM LED LCD Screen GLOSSY 30 Pin eDP Connection B140XTN02
Technical Details
| Application: | Laptop |
| Brand Name: | IMIDO |
| Compatible Brand: | Universal Screen |
| Component Type: | B140XTN02.4 |
| Condition: | New A+ Original |
| Interface: | eDP 30pins |
| Model: | B140XTN02.4 |
| Model Number: | B140XTN02.4 |
| Packing: | Antistastic Bag and Foam SAFE |
| Resolution: | 1366*768 |
| Size: | 14.0 |
| Surface: | Glossy |
| Warranty: | 90 Days |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
Christmas Gingerbread Man Hanging Creative Tree Pendants Xmas Accessories Mini Decor Decoration 2023
aliexpress.com
aliexpress.ru
2PCS Aluminum Alloy Coupling Bore 5mm 8mm 3D Printers Parts Blue Flexible Shaft Coupler Screw Part For Stepper Motor Accessories
dhgate.com
joom.com
aliexpress.ru
joom.com
BZDOLL 50cm 20inch Soft vinyl Asleep Baby Reborn Doll with 3D-paint Skin, Visible Veins and Cloth Body Toy for Girl Kids Newborn Gift cloth body doll