sku: 32905697094
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Accessories: | funnel |
| Brand Name: | YunlinLi |
| Capacity of Work Bowl Cup: | 250g/min |
| Certification: | CE |
| Frequency: | 50Hz |
| Function: | rice mill |
| Material: | plastic |
| Max. Working time: | 90min |
| Model Number: | YKY-6N20B |
| Note: | grinding out the white rice to grind twice |
| Power W: | 300w |
| Voltage V: | 220V |
Пульт дистанционного управления для двери гаража Ditec GOL4, совместимый с BIXLS2 BIXLP2 BIXLG4 433,92 МГц
aliexpress.ru
eléctrica Batería de 13S6P bicicletamotor de 18650 W-1000W, DC 1200 V, con 25A BMS y cargador 2A, 48V,20Ah,30Ah, 54,6VCharger
aliexpress.ru
Велоснаряжение OSOC, велосипедная сумка, спортивная велосипедная водонепроницаемая сумка через плечо
Wall Mounted Clothes Drying Rack 3-Pole Collapsible Clothes Drying Rack For Laundry,24 Hooks
Повышающий преобразователь постоянного тока 6 в 7 в 8 в 9 в 10 в 11 в до 12 В 20 А 240 Вт
35mm Red Motorcycle Air Filter Cone style with 45 degree bend For 150cc-250cc Scooter ATV Dirt Bike
Firenze - North Male Atoll - Jen Maldives Male by Shangri-La - Free Return Airport Tranfers
volagratis.com
dhgate.com
dhgate.com
alibaba.com
sima-land.ru
5 inch Plant Pot 2 Pack Planters for Indoor Plants with Drainage Holes Saucer Outdoor Flower Pots Home Garden Modern Dr
100 % Murni Madu Showa Nektar Akasia Carpa 0.5 KG Madu Asli Original Resmi Halal & Dinkes