sku: 32997263730
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Antenna Peak Gain: | 5dBi |
| Brand Name: | Asus |
| Built-in Firewall: | Yes |
| G Wi-Fi Transmission Rate: | 1200 Mbps |
| LAN Ports: | 4 ports |
| Max. LAN Data Rate: | 1200Mbps |
| Model Number: | RT-AC1200 |
| Supports VPN: | No |
| Supports WDS: | No |
| Supports WPS: | No |
| Wifi Frequence: | 2.4G&5G |
| Wi-Fi Supported Frequency: | 2.4G & 5G |
| Wi-Fi Transmission Standard: | 802.11ac,802.11n,802.11g |
| Wireless Security: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
Cawanerl 4 шт. 100 Вт Автомобильная фара, дальний и ближний свет, галогенная лампа 4300K 12 В для Chevrolet Suburban 2500 4-дверная 2007 л 2013-
aliexpress.ru
aliexpress.com
Купить больше будет дешево X O Han Wang 3,6 В литиевый Тионилхлорид аккумулятор XL-145F C Ач ER26500
M&G 0.5mm Black Ink Straight-liquid Ballpoint Pen Gel Pen Office Pen Signing Pen High Quality Pen School Supplies Stationery
aliexpress.com
4PCS/Set Cute Mini Vintage Flower Notebook Lovely Animal Notepads for Kids Gifts Korean Stationery
Kuulaa 3A 60 Вт PD Type C Кабель для быстрой зарядки данных для Huawei P30 Mate 30Pro 10Pro K30 S20 5G