AMD Turion II Dual-Core Mobile X2 P520 TMP520SGR23GM 2.3Ghz notebook CPU processors Socket S1(SIG4)
sku: 32850964638
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| AMD Model: | P520 |
| Application: | Laptop |
| Bit Support: | Yes |
| Brand Name: | AMD |
| Chip Process: | 45 nanometers |
| CPU Frequency: | 2.3 GHz |
| Interface Type: | Socket S1(SIG4) |
| Item condition: | Used |
| L2 Cache Capacity: | 2MB |
| L3 Cache Capacity: | N/A |
| Main Frequency: | 2.3Ghz |
| Model Number: | P520 TMP520SGR23GM |
| Number of Cores: | Dual-Core |
| Package: | Yes |
| Power: | 25W |
| Processor Brand: | AMD |
| Processor Type: | AMD Turion |
| Socket Type: | Socket S1 |
| Type: | Dual-Core |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
temu.com
9" Android 10.0 Car Radio 4+64GB For OPEL MOKKA 2017- Car Multimedia Player 8 Core Carplay Audio 1 Din Stereo DSP Voice Control
Silicone Ashtray Mold Handmade Ashtray Resin Casting Mold Jewelry Holder Box Epoxy Molds Handmade Craft Resin Tool 124A