AC100-240V Mini Micro Electric Hand Drill Portable Handheld Drill Polishing Cutting Machine US Plug
Description
Features:-This electric drill set with good performance.-Great DIY tools set for grinding, drilling, auxiliary cutting, micro engraving, dust removing, etc.-Compact size, light weight, convenient to use and carry.-Simple design, easy to operate and replace drill bit or other accessories.-Can be applied to many materials such as PVC, plastic board, wooden board, thin plate, etc.Specifications:Plug Type: US PlugPower Supply: AC100-240V(input) DC5V/2A(output)Material: MetalColor: GoldDrill Bit Type: 0.8mm / 1.0mmCollet Type: 2.5-3.2mm / 0.8-1.5mmItem Size: 2.4 * 13cm / 0.94 * 5.12in(D * H)Package included:A Set of Electric Drill SetMore details:
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
gasoline or Diesel Hot sale 22KW 500bar high pressure drain pipe cleaner water cleaning equipment
aliexpress.ru
Logo of osiris skate shoes Baseball Cap golf hat genuine Sports Cap Horse Hat Golf Women Men's
Jump Rope Mat 6MM / 8MM Thickness Round Rope Skipping Pad 60cm Soundproof Silent Yoga Mat Dancing cushion For Fitness Equipment
aliexpress.com
5pcs DIY Signal communication relay hfd4 / 5V, 12V, 24V s SR 2A 8-pin two groups of conversion patch direct insertion