sku: 32919912773
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Coil mode: | DC coil |
| Coil Power: | 0.9W |
| Coil Resistance: | 650 |
| Coil Voltage: | DC24V |
| Configuration base model: | CR-M2SFBN (sold separately) |
| Contact Form: | 2 open 2 closed |
| Contact Load: | High Power |
| Contact material: | silver alloy |
| Contact rated current: | 7A |
| Installation size: | 21.5mmX28mmX35mm |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | CR-MX024DC2L |
| Name: | ABB |
| Number of Contacts: | 2c/o (SPDT) contacts |
| Power Source: | DC |
| Product Series: | CR-MX |
| Protect Feature: | Sealed |
| Theory: | Intermediate relay |
| Usage: | General Purpose |
| Voltage: | 24V |
High-quality Brand New Paint Mixer Bit Stirring Rod Red+Silver 300mm Pigment Mixing Paddle Electric Drill Attachment Epoxy Resin