7MBR15SA120-50 7MBR15SA120 Module IGBT
sku: 32693150485
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Computer |
| Condition: | New |
| Dissipation Power: | |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | 7MBR15SA120-50 7MBR15SA120-5 7MBR15SA120 7MBR15SA12 7MBR15SA1 7MBR15SA |
| Operating Temperature: | |
| Supply Voltage: | |
| Type: | Voltage Regulator |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
Aircraft Model Charger 50/80W Balance Charger 15V 6A Adapter AC/DC Discharge Power 5W for Lion LiPo NiMH NiCd LiFe Pb RC Battery
aliexpress.com
New Watch Press Tool, Watch Back Case Closer, Watch Repair, Battery Replacement Tool
joom.com
aliexpress.ru
aliexpress.ru
joom.com
2Pcs Traceless Vacuum Double Hooks Removable Wall Hanger Practical Shower Hooks Kitchen
Autumn and Winter Casual Fashion Spicy Girl Loose Plaid Women s Blouses & Shirts S Темно-синій
2 Pcs/Set Christmas Printed Curtains Bedroom Living Room Curtains Window Treatment 3D Printed Llumination Filtering Curtains 2x50W160H(CM)40x63in&Hook