7 inch 800*480 screen LCD display AT070TN94 Driver Board HDMI Control Monitor For Raspberry
sku: 33003864028
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | Wisecoco |
| Compatible Brand: | Universal |
| Display Size: | 7~10 Inch |
| Interface: | hdmi |
| Model Number: | AT070TN94 |
| Pins: | 50 pins |
| Product Type: | TFT |
| Resolution: | 800*480 |
| Screen Size: | 7 inch |
| Screen Type: | Capacitive Screen |
| Touch Screen: | without |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Water Quality water tester TDS ph Meter aquarium PH, EC Temperature Digital Pen-type
joom.ru
dhgate.com
DC 12v Portable Electric Air Pump Air Mattress Boat Car Auto Air Inflatable Pump For Car Camping Inflator 70W
aliexpress.com
dhgate.com
2019 new cool футболка хлопок люди футболка лучший sleling дизайн бесплатная доставка m40a3 t-shirt
10 pieces led ip65 waterproof led wall washer bar 12*3W RGB 3in1 50cm led wall washer light