6pcs/lot NRF24L01 2.4GHz Wireless RF Transceiver Module with NRF24L01 Socket Breakout Adapter for Arduino
sku: 1005003119177968
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
aliexpress.ru
RGB E27 лампа для светильника, лампа для прожектора, AC 85-265 в, лампы для светильников, 4 Вт, 10 Вт, 15 Вт, с ИК-пультом дистанционного управления, умная лампа для светильника, домашний декор