5 inch TFT LCD screen Monitor Driver Board KD50G23-40NB-A1 480*272 Car Portable display panel HDMI VGA AV for Raspberry Pi
Technical Details
| Brand Name: | Hangcai |
| Compatible Brand: | Universal |
| Display Size: | 5 inches |
| LCD interface type: | 50 pin |
| Model Number: | KD50G23-40NB-A1 |
| Product Type: | TFT |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
500 шт. Чип Керамический высокочастотный конденсатор NPO X7R 1206 390pF 470pF 560pF 680pF 820pF 1000pF 1nF 1.2nF 1.5nF 50V 100V 1KV 2KV
1x автомобильное зарядное устройство с двумя USB-портами 12 В подходит для мотоцикла/автомобиля/грузовика/вездехода/лодки/RV/автобуса