3W-24W Segment AC85-265V Constant Current LED Driver Plastic Shell for Lamp New
Jiaju
артикул: 2263022073
СОГЛАСНО НАШИМ ДАННЫМ, ЭТОТ ПРОДУКТ СЕЙЧАС НЕ ДОСТУПЕН
Доставка из: США
Описание
Features: *This LED driver can be applied to down lamp ceiling lamp panel light etc. *With short circuit protection over voltage protection over current protection. *With high quality and durable performance. Specifications: *Brand new *Power: Segment 3W Segment 4-7W Segment 8-12W Non-isolated 8-24W *Dimensions: Segment 3W:Input Voltage:AC85-265V; Output Voltage:3~12V; Output current:240mA Size:60*30*19mm Segment 4-7W:Input Voltage:AC85-265V; Output Voltage:14~28V; Output current:250mA Size:70*34*22mm Segment 8-12W:Input Voltage:AC175-265V; Output Voltage:24~45V; Output current:280mA Size:88*39*22mm Non-isolated 8-24W:Input Voltage:AC175-265V; Output Voltage:24~85V; Output current:280mA Size:88*39*22mm Package Contents: 1 * Led Lamp Driver Note: 1. The real color of the item may be slightly different from the pictures shown on website caused by many factors such as brightness of your monitor and light brightness. 2. Please allow slight manual measurement deviation for the data.