34" ASUS ROG Swift OLED PG34WCDM
Description
Monitor 34" ASUS ROG Swift OLED PG34WCDM:Dopřejte si své oblíbené hry s 34" OLED prohnutým monitorem ASUS s kvalitním Ultra Wide QHD (3440 × 1440) rozlišením. Plynulý obraz vám zajistí panel s obnovovací frekvencí až 240 Hz a dobou odezvy 0,03 ms, což oceníte například při hraní FPS her, akčních stříleček, RPG apod. Díky takto nízké odezvě se zkracuje reakční doba, což vám poskytne výhodu nad herními protivníky. Matný povrch displeje neodráží od monitoru RGB světlo v místnosti a pomáhá proti světlu z okna. Širokoúhlý monitor s poměrem stran 21:9 nabízí imerzivní zážitek, který oceníte zejména u závodních her, simulátorů a při sledování filmů. Tento formát je také skvělý pro multitasking a streamování, kde můžete mít více otevřených oken vedle sebe. Maximální jas 450 cd/m² zajistí, že monitor bude dobře čitelný i při hraní na přímém slunci, ale rovněž je možné díky tomu monitor využívat například v showroomech. Lze jej přimontovat za pomoci tzv. VESA uchycení 100×100 na zeď nebo na stojan. Snadno si tak uspořádáte herní doupě s několika...
aliexpress.com
1 Pair Car Front Left Right Bumper Fog Light Cover Bezel Fit for Subaru Legacy 2008-2009 Black
casual shoes red and green willow nail flat shoes mens leisure shoelaces box type 4045, Black
dhgate.com
3 colors good wristwatches cosmograph panda 116519 116528 40mm 316l steel digital no chronograph automatic mechanical men watch watches, Slivery;brown