2MBI150U4B-120-50 Module
Technical Details
| Application: | multipurpose |
| Brand Name: | Lushigher |
| Condition: | New |
| Dissipation Power: | standard |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | 2MBI150U4B-120-50 |
| Operating Temperature: | standard |
| Package: | Module |
| Supply Voltage: | standard |
| Type: | Module |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Аккумулятор большой емкости 12 В 20 Ач 50 Ач 100 Ач 150 Ач 200 Ач lifepo4 литий-железо-фосфатный аккумулятор встроенная солнечная лодка bms
aliexpress.ru
aliexpress.ru
New cute girl key chain student bag key pendant diy key chain car couple buckle gift
Ceiling Fan Dust Cover 2 Pcs Canopy Protector Easy Clean Bottom Cover Decorative Cap Fan
aliexpress.com
Симпатичный хлопковый Кошелек для монет, портативный кошелек, органайзер для денег для девочек
PandaHall Natural Cultured Freshwater Pearl Beads Strands, Two Sides Polished, Grade 6A+, PapayaWhip, 9~12x7~8.5mm, Hole: 0.6mm, about..., Orange
PandaHall Brass Hollow Out Initial Letter Stud Earrings for Women, Platinum, Lead Free & Cadmium Free, Letter.W, 7x8x1.5mm, Pin: 0.8mm Brass...
pandahall.com
PandaHall Acrylic Badges Brooch Pins, Cute Lapel Pin, for Clothing Bags Jackets Accessory DIY Crafts, Juice, Pink, 55x25x8.5mm, Pin: 0.8mm...
pandahall.com
PandaHall Silk Screen Printing Stencil, for Painting on Wood, DIY Decoration T-Shirt Fabric, Chemistry Theme Pattern, 100x127mm Nylon Bottle..., Cyan