22 "LED Philips 221B8LHEB - FHD, HDMI, speaker, pivot
Philips
артикул: 20842198780
СОГЛАСНО НАШИМ ДАННЫМ, ЭТОТ ПРОДУКТ СЕЙЧАС НЕ ДОСТУПЕН
Доставка из: Объединенные Арабские Эмираты
Описание
Philips 221B8LHEB Screen Type: TN Backlight: WLED Diagonal [inch]: 21.5 Resolution: 1920 x 1080 (60Hz) Point pitch [mm]: 0.248 Aspect ratio: 16: 9 Display surface: Anti-reflective, 3H, Matting 25% Brightness [cd/m2]: 250 Contrast: 1000: 1 Response [ms]: 1 Viewing angles (Horizontal/Vertical): 170/160 Color: 16.7 M Speakers: Yes, 2 W x 2 Connectors: VGA (analogue) HDMI 1.4 Audio input from PC Headphone Output Power supply: 100-240 V, 50-60 Hz (internal) Consumption [W]: 14.2
График изменения цены & курс обмена валют
Пользователи также просматривали
aliexpress.com
aliexpress.com
goods.ru
LED panel recessed downlight 12W 18W 24W square LED downlight super bright energy saving AC110V 220V home indoor lighting
5D DIY Full Drill Diamond Painting Doll Embroidery Mosaic Craft Kit (hg594, 501 Original
peggybuy.com
5D DIY Full Drill Diamond Painting Flower Embroidery Mosaic Kit Home Decor, 501 Original
peggybuy.com
Охотничий нож Colunbia А3174- 28см / 832 Нож для охоты, рыбалки и туризма. Нож для выживания
prom.ua
newest leather loop Suitable for Apple-Watch Band series 1 2 3 4 5 Suitable for iWatch-Strap 42MM 38MM 40mm 44mm linkseries 5