20AH-40AH Universal Motorcycle Battery Car Battery Charger
Описание
Description: 1. The output is an alligator clip. 2. With moisture and dust resistance. 3. With anti-reverse, anti-short-circuit and anti-overcharge function. 4. The precision is high, the power supply is stable, and the quality is excellent. 5. Complete overcurrent, overvoltage, short circuit, over temperature, over power protection. 6. Using the design of international large-scale IC solution, the workmanship is unique and unique. 7. ABS first-class flame-retardant shell new features retrofit digital display accurate display charging process. Feature: Dimensions: 15x8x5.5cm Power Cord: 75 cm Output Line: 40 cm Input Voltage Range: 220V 50Hz Output Voltage: 12V Rated Input Power: 57W Rated Output Current: 4A Work Efficiency: 95% Rechargeable Bottle Range: 20AH-40AH Applicable Battery: 12V (20AH-40AH) plus liquid battery, maintenance-free battery, colloidal battery, dry powder battery, etc. 12V battery universal charger Package Included: 1 X Charger
График изменения цены & курс обмена валют
Пользователи также просматривали
aliexpress.ru
aliexpress.ru
50 см, 10 см, 20 см, 5 см, разъем USB 2,0 A для разъема 90, угловой Удлинительный кабель USB 2,0, штекер-гнездо, правый/левый/вниз/вверх кабель