sku: 33017709093
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brightness Control: | Red (5 levels) / Green (5 levels) |
| Function: | Red Dot |
| Length: | 198mm |
| Lighting method: | 5th |
| Magnification: | 2.5-10X40E |
| Model Number: | 2.5-10*40E/R |
| Objective Lens Diameter: | 40mm |
| Type: | RIFLE |
| Weight: | 532g |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
10PCS Paper Bookmarks School Seek Card literary Paper Office Supplies Decorative Pink Green Handbook Stationery 125*50MM
Piston Pump Repair Kits M2X Piston Shoes for KAWASAKI M2X210 Hydraulic Pump Parts
1 шт.-керамическая дрель для ногтей фрезерный инструмент для удаления гель-лака резак электрическая пилка для ногтей 2,35 мм насадки резаки ак...
ABS Chrome Door Handle Cover Side Door Handle Cover Trim For Volkswagen PASSAT B7 2011-2018 A
5W LED COB Clip on Light Black 40CM Tube Desk Flexible Table Bed Lamp Work Home Design Reading Bedside 110V 220V 1.8M EU Plug