1PCS 6mm Aluminum Milling Cutter ENDMILL D6X15LXD6X50L 3 Flute Aluminium End Mill Cutter Extended Milling Router Bit Cutters
Technical Details
| Brand Name: | FTT |
| Coating: | AlTiN |
| Degree: | R0.1 |
| diameter: | 6MM |
| Material: | Carbide |
| Model Number: | D6X15LXD6X50L |
| Overall Length: | 50MM |
| Type: | End Mill |
| Working: | Aluminum alloy, Copper, Rubber, Steel |
aliexpress.com
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Сверло Форстнера 35 мм Деревообработка Кольцевая пила Сверла для расточки по дереву Карбид древесины
dhgate.com
Modern Muslim Women Bottom Top Dual Sports Tracksuit Set 2021 Trend Sports Clothing Dubai Style
dhgate.com
30V 60V 120V Adjustable DC Lab Power Supply 10A 5A 3A Bench Digital Switching voltage Repulated Power Supply Source 220V/110V