13.3 inch LCD LED Screen Display For Notebook IPS LQ133M1JW15 with 2 mini board
sku: 33025490253
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Active Area: | 293.76x165.24mm |
| Application: | Laptop |
| Brand Name: | Wisecoco |
| Compatible Brand: | Universal |
| Component Type with glass: | with glass |
| Contrast Ratio: | 1000:1 |
| Diagonal Size: | 13.3 inch |
| Display Size: | >13 Inch |
| Market: | all over the world |
| Model Number: | LQ133M1JW15 |
| Pixel Format: | 1920x1080 |
| Product Type: | Panel LCD Combo |
| Screen Type: | Capacitive Screen |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
aliexpress.com
dhgate.com
dhgate.com
wifi camera module 4k wireless digital video motion night vision home surveillance3527700
6 strings sparkle pink electric guitar with sss pickups yellow maple fretboard can be customized
Для AnkerMake M5 сопло 3D-принтера 0,2 мм 0,4 мм 0,6 мм 0,8 мм 1,0 мм латунное сопло детали 3D-принтера для AnkerMake высокой точности