13.3" Laptop Matrix LED LCD Screen For Sharp LQ133M1JW07 Matte 1920X1080 FHD eDP 30pin Panel replacement
sku: 32893494992
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Laptop |
| Backlight Type: | LED Backlight (NOT CCFL) |
| Brand Name: | BATEL XIEHEAE |
| Component Type: | Laptop LCD Screen |
| Interface Type: | 30 Pins eDP |
| Model Number: | LQ133M1JW07 LED Display |
| Packing: | Super Soft Foam and Strong Box Packing (Safe) |
| Panel Type: | TFT LCD |
| Quality: | New Grade A+ |
| Resolution: | 1920X1080 |
| Size: | 13.3 inch |