13.3 INCH For HP Pavilion X360 13A 13-A010DX 13.3" Touch Screen Digitizer Glass Sensor
Technical Details
| Application: | Laptop |
| Brand Name: | LIXUEFENG |
| Component Type: | with touch |
| Fit: | For HP Pavilion X360 13A 13-A010DX |
| lead time: | 1-2 Days after payment |
| Model Number: | For HP Pavilion X360 13A |
| Packing: | Fragile Customized Package |
| payment terms: | Paypal,Wester union ,T/T in advance |
| Quality: | test before sending |
| Size: | 13 inch |
| Warranty: | 1 year |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
aliexpress.com
aliexpress.com
Новый портативный беспроводной Bluetooth-динамик с функцией радиозвонка мини-динамик L разноцветный
joom.com
new DIY Wholesale 4Rows 8mm Red chalcedony Round Beads chalcedony Jewelry Necklace JT5895