100A/50A Hall Current Sensor Module AC DC Current Sensor ACS758LCB-050B ACS758LCB-100B-PFF-T High Accuracy for RC Model
Technical Details
| Application: | Computer |
| Condition: | New |
| Dissipation Power: | 50A |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | ACS758LCB-050B |
| Operating Temperature: | ACS758LCB-050B |
| Supply Voltage: | 50A |
| Type: | Logic ICs |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
dhgate.com
aliexpress.com
5.2" LCD For Infinix S2 Pro X522 S2Pro LCD Display Touch Screen Digitizer Assembly Replacement
aliexpress.com
Mainstays Large Super Soft Microsuede 30" Saucer™ Chair, Black living room furniture furniture accent chair
Buy 2 Get 1 Free Kitchen Bathroom Tap Shower Sprinkler Shower Head Water Softner (Assorted Colors)
paytmmall.com
RADHEKRISHNA golden color alloy material beautiful long fold over head 24 inch mangalsutra