100% working power supply For ST-300U1A 300W Fully tested
sku: 32901283438
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Server |
| Brand Name: | MLLSE |
| Color: | Silver |
| Model Number: | ST-300U1A 300W |
| Package: | Standard |
| PLUS Certification: | Other Certification |
| Products Status: | Stock |
| Rating Power: | 251W - 300W |
| Test condition: | 100% tested before shipping |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Для Mazda CX-5 CX5 2013-2017 углеродное волокно/FRP задний спойлер на крышу крыло багажника
aliexpress.ru
aliexpress.ru
aliexpress.com
aliexpress.com
50-500pcs Color Thank You Stickers Seal Labels Sticker for Gift Packaging Seal Labels Scrapbooking Stickers Stationery 1inch
Декоративное одеяло Drosophila с изображением фруктов мутантов, эволюции, эволюции
2pcs H4 COB LED Fog Light Bulbs Conversion Kits 1500W High Low Beam Headlight 6000K Lamps White For 12V 24V Vehicles Car Lights
joom.ru
Панель LED универсальная (движимые клипсы) LU-RD-UNI-9W 4000K круг (d:120мм) белая