100% Working Power Supply For GW-M200HSDA PSF-200M4 8632 8616 200W High Quality Fully Tested Fast Ship
sku: 32947069722
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | MLLSE |
| Model Number: | GW-M200HSDA PSF-200M4 8632 8616 |
| Package: | Standard |
| PLUS Certification: | Other Certification |
| Products Status: | used |
| Rating Power: | 150W - 250W |
| Test condition: | 100% tested before shipping |