100% Working Hard Disk Video Recorder Power Supply For FSP200-50GSV-5K FSP200-50GSV FSP200-50GNV 200W Fully Tested
Technical Details
| Application: | Desktop |
| Brand Name: | MLLSE |
| Model Number: | FSP200-50GSV-5K FSP200-50GSV FSP200-50GNV |
| Package: | Standard |
| PLUS Certification: | Other Certification |
| Products Status: | used |
| Rating Power: | 150W - 250W |
| Test condition: | 100% tested before shipping |