Not defined
STEP Elevator integrated inverter AS380 , elevator controller,380V, 5.5kw
EMPTY
sku: 1722856331
$505.00
22,020.00 грн.
+1%
~
22,250.00 грн.
$505.00, $1.00 = 44.05 грн.
39,110.00 руб.
-6%
~
36,760.00 руб.
$505.00, $1.00 = 72.80 руб.
~
€ 434.00
$505.00, € 1.00 = $1.16
Shipping from: United Kingdom
Contact Us
0.003, 18.93
2/1.458ms 0=0.098 1= 0.765/1 2= * 0.019/1 3= * 0.018/1 4= 0.693/1
©
1994-2026
iMALL