PIC24FJ64GA306T-I/PT
aliexpress.ru
D-120B Ac Dc преобразователь Van Goede HD 120 W 5 V 6A 24 V 4a Ac Dc Voeding Ac Dc преобразователь с двойным выходом
2PCS 4 Ohm 2.5Inch Audio Woofer Speaker 65MM Full Range Rubber Edge Orange Basin Square Loudspeaker DIY Home Theater Sound Speak