Not defined
New vertical automatic fry potato chips packing machine MY-60KB
EMPTY
sku: 1912652842
$4,000.00
~
175,480.00 грн.
$4,000.00, $1.00 = 43.87 грн.
310,110.00 руб.
-6%
~
291,510.00 руб.
$4,000.00, $1.00 = 72.88 руб.
~
€ 3,410.00
$4,000.00, € 1.00 = $1.17
Shipping from: United Kingdom
Contact Us
0.003, 15.6
2/1.477ms 0=0.103 1= 0.817/1 2= * 0.021/1 3= * 0.019/1 4= 0.660/1
©
1994-2026
iMALL