N140BGA-EA4 LED Display LCD Screen Matrix for Laptop 14.0" 30Pin HD 1366X768 Resolution Matte Replacement
sku: 410524677
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
   Description
Name: rainbow lcd size:14.0 inch condition: good Function: tested Series :N140BGA-EA4 Packing: Antistatic bag and box quality: Grade A+ Application: laptop Products Status: in stock lead time: within 3 days