Not defined
Multi-purpose Small Hospital 23L Class B Dental Autoclave Italy
EMPTY
sku: 62181801821
$1,714.90
74,880.00 грн.
+1%
~
75,630.00 грн.
$1,714.90, $1.00 = 44.10 грн.
133,340.00 руб.
-7%
~
124,010.00 руб.
$1,714.90, $1.00 = 72.31 руб.
~
€ 1,470.00
$1,714.90, € 1.00 = $1.16
Shipping from: United Kingdom
Contact Us
0.006, 15.47
3/3.569ms 0=0.113 1= 0.930/1 2= * 0.024/1 3= * 0.017/1 4= 0.852/1 5= 1.787/1
©
1994-2026
iMALL