Not defined
High Tenacity and High Modulus PVA fiber for cement concrete fiber
EMPTY
sku: 60448367782
$2,399.00
104,750.00 грн.
+1%
~
105,800.00 грн.
$2,399.00, $1.00 = 44.10 грн.
185,750.00 руб.
-8%
~
170,890.00 руб.
$2,399.00, $1.00 = 71.23 руб.
~
€ 2,060.00
$2,399.00, € 1.00 = $1.16
Shipping from: United States
Contact Us
0.003, 15.09
2/1.416ms 0=0.098 1= 0.764/1 2= * 0.018/1 3= * 0.017/1 4= 0.652/1
©
1994-2026
iMALL