sku: 1828386303
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Coating: | No Coating |
| Color: | Elegant Silver or Black |
| Cutting End Dia: | 25MM |
| diameter: | 25MM |
| insert: | RPMW/T1003MO |
| Material: | High Speed Steel |
| Model Number: | EMR-C24-5R25-160 |
| Overall Length: | 160MM |
| Package: | 1PCS/Plastic box with SUITABLE WRENCH |
| Screw: | M4*9 |
| shank dia: | 24MM |