Forcecon NFB90E12M DC 12V 0.50A 4 wire Server Cooling Fan
Technical Details
| Application: | Computer Case |
| Brand Name: | Emacro |
| Fan Life: | 100000 hrs |
| Lines: | 4 Lines |
| Model Number: | NFB90E12M |
| Package: | Yes |
| Power Interface: | 4PIN |
| Type: | Heatsink |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
T3240-T3249 совместимый пополняемый картридж с чипом ARC для принтера Epson SureColor P400 SC P400
aliexpress.ru
Precision Vise Parallelism 0.005mm HRC 58-62 GT100*100 Precision Machine Accessories Vise
aliexpress.com
joom.ru
aliexpress.com
DC 12V 15W 160W 8 Sides Green ABS High Power LED Submersible Underwater Fishing Light
Мужские кроссовки в стиле Nike Найк ZOOM Pegasus, черные с красным 45 (28,5 см), Черный
prom.ua
2Pcs 12V for Honda for Civic for CRV Dynamic Turn Signal Light Flowing LED Side Marker Lights Side Repeater Lamp Panel Lamp