For HRS850-9000C 850W power rectifier module
thumb
thumb
sku: 4000260368322
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
   Technical Details
Application: Server
Brand Name: MLLSE
Model Number: HRS850-9000C 850W
Package: No
PLUS Certification: Other Certification
Products Status: used
Rating Power: 801W - 900W