For BOE TV156FHM-NH0 TV156FHM NH0 LED Display Matrix for Laptop 15.6" 30Pin FHD 1920X1080 Matte Replacement IPS Screen
sku: 32977407762
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Laptop |
| Brand Name: | Superjiayida |
| Compatible Brand: | Toshiba |
| Compatible Number: | For BOE |
| Component Type: | lcd screen |
| Connector: | 30 pins |
| Model Number: | TV156FHM-NH0 |
| Resolution: | 1920*1080 |
| Size: | 15.6 inch |
| Status: | 100% working,in stock |
| Warranty: | 1 year |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Popular Water Dispenser Hot Cold 70L Daily Water From Air Electric Water Dispenser 220V/110V